Firemní oblékání

Firemní identita je v současné době stejně tak důležitá, jako firemní logo nebo web

Jste hrdí na svou firmu? Dopřejte si korporátní outfit. Získejte pro sebe, Vaše obchodní zástupce i zaměstnance kompletní reprezentativní obleky, košile, kalhoty na míru z nejkvalitnějších materiálů od nás. Oblek i košili můžeme opatřit logem Vaší společnosti, oděvy je pak možné zahrnout do daňově uznatelných nákladů.

Naši stylisté Vás rádi provedou výběrem a doporučí střihy a barvy, které se hodí k Vaší postavě, stylu i profesi. Šití na míru nabízíme již od jednoho obleku a klienta. Obleky vznikají přímo u nás v Prostějově s péčí nejlepších českých krejčí s dlouholetou zkušeností v oboru.

Rádi za Vámi přijedeme do firmy nebo můžete navštívit prodejny Koutný osobně (Prostějov, Praha, České Budějovice, Karlovy Vary, Hradec Králové a Ostrava). Změříme Vaše míry, vyberete si střih, materiál a další detaily. Hotové výrobky Vám dodáme do pěti až šesti týdnů na dohodnuté místo.

V případě, že máte zájem o firemní košile opatřené logem a chcete si vyzkoušet střihy košil a dámských halenek sami, můžeme vám zaslat tyto zkouškové řady do vaší společnosti. Jakmile budete vědět velikosti jednotlivých zaměstnanců, vyrobíme vám vzorek dle vašich požadavků a po schválení zařadíme všechny velikosti do výroby. Samozřejmostí je vyšití loga vaší firmy na jakékoli místo na výrobku.

Naše reference

img