Obleky „Made to Measure“

Věříme, že každý z nás je jedinečný, a proto si zaslouží i jedinečnou péči

Vysoká krejčovina je naší prioritou a šití na míru pro nás znamená úctu k tradici a řemeslu. Proto vám představujeme službu „MADE TO MEASURE“. Šití na míru v moderním pojetí je to, co chceme u nás v Česku zachovat. Věříme, že „zlaté české ručičky“ umějí to, co jinde na světě nenajdete. Obleky, kabáty či košile na míru vyrábíme pro zákazníky, kteří mají rádi originalitu a stejně jako my milují svou zemi a tradiční krejčovské řemeslo.

img

Nabízíme exkluzivní službu věnovanou jedinečným výrobkům, které jsou ušité s precizností a důrazem na každý detail. Obleky na míru nabízíme již od 15.480 Kč.

CO OBNÁŠÍ METODA „MADE TO MEASURE“?

Šití na míru metodou made-to-measure je tradiční službou, kterou našim zákazníkům poskytujeme již od roku 1998. Jedná se o kompromisní řešení mezi zakázkovou krejčovinou a konfekcí. Pomocí existujících střihových úprav přizpůsobíme oděv vaší postavě. Tato metoda se vyznačuje především nižší náročností na měření i výrobu. Šetří tak váš čas i peníze. V nabídce máme tři střihové varianty obleků - REGULAR, SLIM, NADMĚR. U nás vybere opravdu každý.

CO VŠECHNO VÁM UŠIJEME NA MÍRU?

Máme rádi výzvy, snažíme se vaše přání a představy plnit do posledního puntíku. U nás se tedy můžete těšit na originální obleky dvoudílné i třídílné, společenské i business. Nabízíme separátní saka, kalhoty, vesty, chinos kalhoty, kabáty či košile.

Košile na míru

Košile na míru u nás pořídíte již od 3.390 Kč. Všechny košile na míru šijeme z látek té nejvyšší kvality. V našich prodejnách vybírejte z mnoha možných úprav a detailů, od límce přes manžety, zapínání a knoflíky po různé barevné kontrasty. Exkluzivně na vaši košili vyšijeme i monogram, jenž podtrhne její originalitu.

Kabáty na míru

Správně padnoucí kabát je nutností každého gentlemana. Máme za to, že v tomto případě je výběr správného materiálu nejdůležitější, a právě proto by pohodlí mělo být na prvním místě výběru.

Obleky na míru

Obleky na míru od Koutného byly, jsou a budou naše srdeční záležitost, jsou snem každého elegána! Naši odborníci se účastní nejrůznějších módních veletrhů, abychom vám kromě kvality a originality nabídli i hity světové módy.

img

JAKÉ NABÍZÍME MATERIÁLY?

Víme, že kvalita materiálu je pro vás důležitá, proto jej odebíráme od předních světových výrobců jako je italská firma LORO PIANA nebo anglická HOLLAND&SHERRY. Vybírat můžete z kvalitní vlny, bavlny nebo jejich kombinací, exkluzivně také z unikátních materiálů s nemačkavou úpravou. Módní trendy sledujeme za vás. Nabízené vzory nejméně dvakrát do roka obměňujeme.

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

Jsme rodinná firma s dlouholetou tradicí. Na budování pevných vztahů nám velmi záleží, a proto pěstujeme vřelé přátelské vztahy jak s našimi zaměstnanci, tak s našimi zákazníky.

Již dnes si proto můžete sjednat schůzku na vybrané prodejně. Jsme vám k dispozici v Praze, Ostravě, Českých Budějovicích, Karlových Varech, Hradci Králové a Prostějově. Náš personál, v čele s hlavním krejčím, se o vás rád postará, poradí s výběrem materiálu a doporučí správnou variaci obleku. Následuje klasické měření postavy, jež je základem celého konceptu šití na míru. Právě díky němu bude Váš oblek jedinečný.

Na další schůzce se již můžete těšit na sestehovanou verzi svého obleku, kterou si budete moci vyzkoušet. Následně doladíme detaily, aby váš oblek odpovídal požadovaným parametrům.

Na závěrečné schůzce vás pak čeká konečná zkouška hotového obleku, abychom se ujistili, že jsme splnili vaše i naše očekávání. A jako dárek si vám dovolíme zdarma poskytnout i přesný návod na péči o oblek, ramínko, šatní obal a poukaz na první odborné čištění oděvu. Vaše spokojenost je pro nás největší odměnou.

Víme, že čas je v dnešní době velmi drahou komoditou. I my si vašeho času ceníme. Na první schůzce vás proto nezdržíme více než 1,5 hodiny, abychom dohodli potřebné detaily. První zkouška obleku a finální schůzka trvá maximálně 30 minut.

STÁLE JEŠTĚ VÁHÁTE?

Na našich pobočkách se můžete těšit také na profesionální servis. Naši zaměstnanci jsou špičkoví odborníci s úctou ke svému řemeslu. Individuální přístup je u šití na míru samozřejmostí. Naši odborníci vám poskytnou cenné rady a doporučení, díky nim společně zvládneme rychle a jednoduše měření i výběr obleku.

Váš střih a míry uchováváme v interní klientské databázi. Budete-li mít zájem o další šití na míru, ušetříte u nás svůj cenný čas a my můžeme rovnou šít.

img

KOLIK TO BUDE STÁT?

Snažíme se šetřit vaše finance, proto cena obleku záleží především na vybraném materiálu a dalších komponentech. Při potvrzení objednávky se skládá záloha na materiál od 3.000 Kč. Při převzetí hotového oděvu se pak uhradí doplatek celkové ceny.

Základní oblek na míru u nás zakoupíte již od 15.480 Kč.

Kompletní cenovou nabídku naleznete zde:

OBLEK NA MÍRU (VČETNĚ ZKOUŠKY)

1. Standard kolekce
a. Oblek dvoudílný od 15.480 Kč
b. Sako od 10.690 Kč
c. Kalhoty od 4.790 Kč
d. Vesta od 4.490 Kč

2. Exklusive kolekce
a. Oblek dvoudílný od 20.920 Kč
b. Sako od 13.780 Kč
c. Kalhoty od 7.140 Kč
d. Vesta od 5.840 Kč

KABÁT NA MÍRU

1. Kategorie standard
a. trenčkot od 11.890 Kč
b. zimní od 13.990 Kč

2. Kategorie exclusive od 22.680 Kč

KOŠILE NA MÍRU

od 3.390 Kč

Sjednejte si schůzku se svým krejčím na měřenkových salonech prodejen Koutný, nebo jim rovnou zavolejte.

Miloš Havel - Prostějov, tel.: +420 605 005 761, +420 582 302 730

Jaroslav SEMECKÝ - Praha OD KOTVA, tel.: +420 778 457 279

Eva PAVLOVIČOVÁ - Karlovy Vary OC VARYÁDA, tel.: +420 778 886 499

Prodejna - Hradec Králové OC FUTURUM, tel.: +420 777 218 704

Prodejna - České Budějovice, tel.: +420 773 029 811

Prodejna - Ostrava, tel.: +420 605 897 276