S prvním podzimním ochlazením nastává mužům klasické dilema. S největší pravděpodobností už  totiž  k zahřátí nebude stačit pouze oblíbené sako. Ale aby muži o oblíbený střih nebyli ochuzeni, máme pro vás jednoduché řešení. Je to varianta 2 v 1, kterou najdete v naší aktuální kolekci.  Vlněné zateplené sako s vpínací vložkou.

Po této volbě velmi rádi sahají gentlemani jižních států s mírnými zimami, tak proč se od nich něco nepřiučit, že? Tato varianta je totiž vhodná zejména pro ty, kteří tráví věšinu času pracovního dne v kanceláři nebo autě. A protože klasickému pánskému stylu již několikátou sezónu vévodí modrá, najdete tento kousek jak v klasické šedé, tak právě i v modrém odstínu.

Zdroj: Pinterest

Pokud vám dress code dovolí, nemusíte se při sestavování outfitu omezovat jen na klasické polobot-ky, košili a chinos kalhoty. Naopak mladistvější výraz docílíte vhodně zvolenými doplňky v podobě jednoduchých džín, tenisek, svetru, roláku, trička nebo barevnější šály. Pomyslnou třešínkou na dor-tu může být zajímavý klobouk nebo bekovka.

Zdroj: Pinterest

Jestlli se však na výrazné experimentování necítíte, zkuste dát šanci alespoň barevným ponožkám, které jsou nyní zejména u mužů velmi populární. Takové vám rád pomůže vybrat i zkombinovat náš odborný personál na prodejnách KOUTNÝ.

Text: Irena Vokrojová, OUTFITMANIA