Přesně před 25 lety, v roce 1995, byla v Prostějově založena naše rodinná oděvní firma. Již od začátku jsme věděli, že kromě klasické pánské módy se chceme věnovat také uniformám. Dnes ušijeme přes čtvrt milionu uniforem, sak a dalšího zboží ročně, spotřebujeme přibližně milion metrů látky a téměř čtyři miliony knoflíků. Co jsme za ta léta prožili a co dalšího chystáme?

Začátky nebyly jednoduché. Firemní budova se stavěla po etapách a látky se sháněly přes známé. První větší zakázku jsme dostali v roce 1995 a jednalo se o ušití uniforem pro Městskou policii v Praze. Dalším významným milníkem bylo otevření vlastní firemní prodejny v Prostějově v roce 1997. 

Od střízlíků po obry

Kromě uniforem jsme se začali věnovat také oblekům a košilím. V současné době si u nás vybere každý. Maturant na svůj ples, manažer chystající se na důležité jednání nebo ženich vstupující do manželství. Už v roce 2003 jsme začali šít na míru a dnes je každá naše prodejna vybavena tzv. měřenkovým salonem, kde vám krejčí vezme míry a poradí s výběrem látky, materiálu či doplňků a pak udělá oblek, sako nebo košili šitou přímo pro vás. Bez ohledu na to, zda odpovídáte typickým konfekčním velikostem či ne, u nás se obleče každý. Zakládáme si také na vysoké kvalitě použitých materiálů, proto látky dovážíme nejčastěji například z Anglie či Itálie a pravidelně se zúčastňujeme módních veletrhů, kde čerpáme inspiraci a sledujeme aktuální trendy.

Stavíme a rozšiřujeme

Co nás čeká dál? Letos jsme dokončili rekonstrukci našeho firemního sídla v Prostějově. Vedle nových administrativních prostor je důležitá nová kalhotová dílna, která doplnila sakovou linku. Dalším cílem je také postupně rozšiřovat síť našich prodejen po celé České republice, abychom se co nejvíce přiblížili vám, našim zákazníkům. Děkujeme za důvěru a doufáme, že společně všichni oslavíme půl století na trhu.