Naše rodinná a tradiční firma Koutný obléká kromě elegánů, kteří si k nám chodí pro konfekční a měřenkové obleky, i hrdiny z řad bezpečnostních sborů nebo armády, kterým naše oděvy slouží jako součást výstroje. Už 25 let totiž dodáváme i vyrábíme uniformy a stejnokroje pro ozbrojené složky a správní organizace evropských i mimoevropských států. Klademe přitom velký důraz na ruční zpracování detailů, jako jsou výšivky, hodnostní označení, zdobení a prýmky. Rozhodli jsme se, že vám ukážeme, kde všude působíme a kdo vykonává službu oděn v uniformě od nás. Možná mezi ně patříte i vy.

Policie a Hudba Hradní stráže

Oblékáme policisty a policistky do pracovních, společenských i nehořlavých oděvů již 22 let. Vrcholná nabídka je tvořena společenskými a vycházkovými oděvy jednak pro příslušníky PČR, ale také pro hudebníky Hudby Hradní stráže a Policie ČR. Komfortní materiály jsou v kombinaci vlna s příměsí elastanu, pro zásahové oděvy pak bavlna s příměsí elastanu.

Armáda

Jsme výrobcem bojových a taktických uniforem pro Armádu ČR. Dodáváme kombinézy pro tankisty, bundy pro odstřelovače, blůzy pod balistickou ochranu a výrobky s maskovacím vzorem.

Hasičský záchranný sbor

Šijeme uniformy pro příslušníky Hasičského záchranného sboru ČR. Sbor dobrovolných hasičů pak oblékáme již více než 20 let. Dodáváme nejen vycházkové, ale také pracovní stejnokroje. Je nám ctí, že oblékáme stovky hasičů a správných chlapů po celé ČR.

Hradní stráž

Jsme hrdým výrobcem slavnostních uniforem Hradní stráže již více než 20 let. Slavnostní a reprezentační uniformy jsou TOP produktem naší společnosti.

 Lesy ČR, Letiště Praha, Celní správa ČR a další organizace

Dodáváme vycházkové uniformy téměř všem organizacím v ČR. Patří mezi ně Celní správa ČR, Vězeňská služba ČR, Lesy ČR, Letiště Praha, České aerolinie, letecké společnosti, městské policie a další. Naše společnost se zaměřuje hlavně na sofistikované a propracované výrobky s vysokou přidanou hodnotou. Stejně tak dbáme na to, aby uniformy maximálně splňovaly materiálové a ergonomické požadavky nositelů.