Svátek všech zamilovaných je příležitost, kdy i muži s kamennou tváří mohou na jeden den roztát a otevřeně vyjádřit své nejdražší náklonnost. Přitom není třeba uchylovat se k vyznáním ve formě chatrných klišé. Lze zvolit i sofistikovanější způsoby, které na ženy platí o to účinněji. To, že vám na někom záleží, totiž můžete sdělit i tím, jak se na setkání s ním oblečete, což vám navíc dodá i sebevědomí. Nemusí však jít rovnou o smoking. Zde jsme připravili několik tipů, jak udělat na vaši milovanou dojem i bez nadbytečné teatrálnosti:

Den Svatého Valentýna je bez debat tím nejromantičtějším dnem v roce. Ať to tak vnímáte, nebo ne, mnohé příslušnice něžného pohlaví se svátkem všech zamilovaných počítají. Co se tedy týče oblékání na rande, není dobré situaci podcenit, neboť žena bude vždy připravená dobře.

Pakliže se zrovna nechystáte vyznávat lásku v divadle či na jiné večerní události, která by formální dress code přímo vyžadovala, nechte svůj oblek na míru doma. Romantická večeře není obchodní jednání. Pro chvíle s blízkou osobou se hodí spíše uvolněnější outfity, které snáze navodí pocit pohodlí. Vhodná jsou sportovní saka, svetry nebo kalhoty chinos. Mnohdy také stačí svůj každodenní outfit obohatit jednoduchým doplňkem jako je kapesníček. Žena si sebemenšího detailu všimne hned.

Nesmíme zapomenout na jednu důležitou, i když podceňovanou věc, kterou je obuv. Ať se oblékáte formálně, či ležérně, boty musí být vždy v perfektním stavu. S krokodýlími mokasíny doporučujeme počkat až do léta na pláž. Méně je někdy více, a proto se nabízí sáhnout spíše po klasických „oxfordkách“, kde můžete upustit uzdu své fantazii při výběru pestrých ponožek.

Večerní outfit na rande už máme. Teď už ho jen doplňte vkusnou vůní. Ale hlavně s mírou!

Poslední tip asi nikoho nepřekvapí. Muži jsou mezi ženami bráni za tvory, kteří neradi sdílí své pocity a jsou v tomto ohledu spíše rezervovanější. Další způsob, jak udělat tento den slavnostním, je otevřít své srdce a stát se nejen dobrým posluchačem, ale i řečníkem. Vhodné odění vám může zvednout sebevědomí, ale záleží už jen na vás, jak s ním naložíte. Ale kdo ví, někdy může skvěle zafungovat jen pár vhodných komplimentů…