VÁNOČNÍ DÁRKY PRO MUŽE? NYNÍ BEZ PROBLÉMU!

 

Překvapit své blízké a kamarády tím pravým vánočním dárkem bývá často náročné. Obzlášť, pokud se jedná o ty “měkké”. Většinou si nejsme jistí, zda se bude obdarovanému opravdu líbit vzhledem k jeho osobnímu stylu a také jedním z hlavních otazníku bývá velikost.  Naštěstí u Koutného jsou na všechny případné nesrovnalosti připraveni a není problém po Vánocích dárky vyměnit nebo upravit. Jestli ale nemáte odvahu nadělit rovnou oblek (čemuž se nelze, zejména u začátečníků, divit), můžete si vybrat ze široké nabídky základních kousků a doplňků, se kterými si rozhodně ostudu neuděláte.

Jasnou sázkou na jistotu jsou košile. V několika provedeních ji potřebuje každý muž. Obavy, že bez vyzkoušení pořídit takový kousek nejde, nejsou na místě. Pro správný výběr stačí vědět obvod krku. Ideální jsou světlé barvy a rozhodně nesmí chybět minimálně jedna bílá, která  je považována za základ. Naopak na večerní příležitosti může být tmavá/černá. Kromě klasických jednobarevných košil, můžete sáhnout i po, nyní tolik oblíbené, variantě s potiskem. Ta se skvěle hodí jak do obleku s rozhalenkou, tak i k džínám a teniskám na dny volna.

Sháníte menší dárek pro kamaráda či kolegu? Potěšit by je mohla kravata nebo kapesníček do klopy. Společně nebo každý zvlášť dokáží rozsvítit i velmi formální outfit. Jen dbejte na výběr kvalitního materiálu. Ideální je v obou případech hedvábí. Barva a potisk je na osobním vkusu. Další možností jsou zajímavé nebo trošku bláznivější ponožky. Přestože pro někoho mají trochu historicky negativní nádech, protože jsme je v dětství pod stromeček dostávali s pravidelností, dnes naopak potěší. Jsou často to jedinné barevné a odvážné, co si může muž v daném okamžiku dovolit. Krásné Vánoce!

Neposlední volbou může být opasek. U jeho výběru platí stále pravidlo, že by svou barevností měl ladit s botami. Většinou není problém u černé a modré. Jen si dejte pozor u odstínu hnědé. Pro odvážné máme i širokou nabídku klasické pánské obuvi, ke které vždy máme ten správný odstín pásku.

 

Jestli si ale přesto nejste výběrem dárku jisti, je možné zakoupit hned několik variant dárkových VOUCHERŮ. Dostupné jsou v cenových hladinách Kč 500 a 1000 nebo přímo určené pro vytvoření obleků na míru. I když v tomto případě nepředáte fyzicky dárek, dáte navíc možnost vlastního výběru. My se již poté o příjemce vaše dárku, v příjemném prostředí našich prodejen, s péči nám vlastní, rádi postaráme. Nechte starost o dárky pro vaše blízké na nás. Budou ve správných rukách. 

 

Text: Irena Vokrojová, OUTFITMANIA