Dárkové poukazy s malým překvapením od nás. Jedinečný vánoční dárek pro muže získáte nyní na všech prodejnách Koutný nebo si je můžete objednat přímo u nás na emailu: volfovah@koutny.cz.

Košile na míru

Pánská košile ze 100% bavlny. Exkluzivní materiál  nejvyšší kvality od světoznámého výrobce košilových materiálů. Jedinečná jemnost, prodyšnost a unikátní vypracování společně s úpravou proti mačkavosti. To jsou košile na míru Koutný. Jako dárek od nás získáte kravatu nebo motýlka dle vlastního výběru ZDARMA. Obvyklá cena tohoto balíčku je 2 280 korun.

Nyní jako vánoční dárek ji získáte na našich prodejnách pouze za 1590,- kč. 

Sako na míru

Separátní sako včetně jedné stehované zkoušky. Dle libovolného výběru z pestrého vzorníku látek anglické firmy HOLLAND&SHERRY, jenž jsou dokonalou kombinací přírodních a umělých vláken. K tomuto saku od nás získáte jedinečnou 10% slevu. Obvyklá cena tohoto balíčku je 8 740 korun.

Nyní jako vánoční dárek získáte toto sako pouze za 7870,-kč.

Oblek na míru

Dvoudílný oblek moderní střihu včetně stehované zkoušky z anglických materiálů HOLLAND&SHERRY tkaných z merino vlny v kombinaci s PES nebo LYCROU vlákny. Tyto obleky pro své jedinečné složení vynikají úžasnou lehkostí a prodyšností, vysokou mírou komfortu  a pohodlí při nošení. Jako dárek od nás získáte košili na míru ZDARMA. Obvyklá cena tohoto balíčku je 14 770 korun.

K vánocům tento jedinečný balíček od nás získáte pouze za 12980,- kč.