Oblek na míru tvoří pravého gentlemana. Postaráme se o náročné zákazníky, kteří od nás dostanou skvěle padnoucí oblek ze 100% vlny nebo v kombinaci vlny s hedvábím a dalších směsí. Kromě materiálů můžete vybírat z různých střihů (klasický, slim fit i ultra slim…), z jednořadých a dvouřadých obleků s různými variantami kapes, zvolit si můžete detaily jako klopy, obšití, nebo knoflíky.

šijeme obleky na míru, hezky Česky

Obleky na míru jsou také skvělou variantou také pro ty, jejichž postava nemá konfekční parametry, ale jejich styl musí reprezentovat a svůj dokonale padnoucí oblek na ramínku v obchodě neobjevili.  

Oblek na míru do šesti týdnů

Oblek na míru vám dodáme do šesti týdnů (aktuálně se šití může kvůli velké vytíženosti prodloužit až na osm týdnů). Zkoušky probíhají v našich prodejnách (Praha, Ostrava, České Budějovice, Karlovy Vary, Hradec Králové, Prostějov) nebo na předem dohodnutém místě – způsob si zvolíte sami. Doporučíme vám vhodný materiál a vybereme společně střih i detaily jako typ klopy, tvar kapes, počet rozparků nebo barvu podšívky. Závěrečnou tečkou je vyšití monogramu.

Obleky a šití na míru

Kolik stojí oblek na míru?

Konečná cena obleku na míru je od 10.380 Kč. Cena košil na míru pak od 1.590 KčNaše ceny jsou srovnatelné s běžnou konfekcí, dostáváte však originální český výrobek s vyšší kvalitou zpracování a lepšími materiály, navíc s individuálním přístupem a poradenstvím. Pro náročnější zákazníky máme italské látky Loro Piana a pro ty nejnáročnější prvotřídní látky Scabal

Košili, sako nebo oblek na míru můžete také darovat. Dárkové vouchery v hodnotě 1.890 Kč, 6.999 Kč a 10.380 Kč lze zakoupit na našich firemních prodejnách v Praze, Ostravě, Českých Budějovicích a Prostějově.

Šijeme obleky na míru

Sjednejte si schůzku s krejčím.

Rádi Vám pomůžeme s ušitím obleku Vašich snů. Zatelefonujte nám a domluvte si osobní setkání s jedním z našich krejčích a prodiskutujme Vaše představy a požadavky. Pokusíme se Vaše přání splnit. Zde si můžete stáhnout náš katalog obleků na míru. 

Svou schůzku si můžete dohodnout s našimi poradci na těchto kontaktech:

Obecný kontakt

Email: oblekynamiru@koutny.cz

Volfová Helena

Email - volfovah@koutny.cz
Telefon - 605 005 761

Praha - OD Kotva

Email - koutnykotva@koutny.cz

Telefon -  224 801 241