Šijeme pro firemní klientelu skvěle padnoucí obleky z nejkvalitnějších materiálů. Získáváte tak pro sebe, Vaše obchodní zástupce i zaměstnance kompletní reprezentativní outfit na míru.

Naši stylisté Vás rádi provedou výběrem a doporučí střihy a barvy, které se hodí k Vaší postavě, stylu i profesi. Šití na míru nabízíme již od jednoho obleku a klienta. Obleky vznikají přímo u nás v Prostějově s péčí nejlepších českých krejčí s dlouholetou zkušeností v oboru.

Kromě mnoha materiálů si můžete vybrat z obleků různých střihů (klasický, slim fit i ultra slim…), z jednořadých či dvouřadých obleků a doladit detaily jako tvar klopy nebo počet kapes a knoflíků. Závěrečnou tečkou je vyšití monogramu. Samozřejmostí je pak nabídka klasických i stylových košil na míru, kravat a dalších doplňků pro muže. Oblek i košili můžeme opatřit logem Vaší společnosti, oděvy je pak možné zahrnout do daňově uznatelných nákladů.

Rádi za Vámi přijedeme do firmy nebo můžete navštívit prodejny Koutný osobně (Prostějov, Praha, České Budějovice, Ostrava). Změříme Vaše míry, vyberete si střih, materiál a další detaily. Hotové výrobky Vám dodáme do čtyř týdnů na dohodnuté místo.

Našich služeb již využili: